test content
What is the Arc Client?
Install Arc

Szukam Polskiego klanu / Kogoś, z kim wraz można by wspólnie pograć.

Jak w powyższym temacie.

Powróciłem niedawno do gry po dość długim czasie przerwy ( grę zakończyłem w czasach gdy 60 lvl był maksymalny al lochy karrundaxa robiło się w 5 osób ). Gram kapłanem klerykiem i lubię grać healerem ( 11 lat w lineage 2 grałem dominatorem ) jednakowoż mimo, że sprzęt z mojego końca gry był cały fioletowy a kot miał maksymalny level tak teraz ciężko chwilami przyznaje mi robić q na moim poziomie tym bardziej latać wszędzie samemu. Nie nastawiam się na nolife'owanie, gdyż mam 33 lata i życiowe i rodzinne obowiązki stawiam na miejscu pierwszym, nie mniej jeśli mogę spędzam dużo czasu w grze aby nadgonić i móc grać dla przyjemności ponownie.

Jeśli jakiś klan byłby zainteresowany osobą z takim nastawieniem, proszę o odzew. A jeśli jest ktoś w okolicy 65 lvl i robi Q tego lvl i miałbym ochotę pobiegać we dwójkę zapraszam ojinau@ojinau1 .


Pozdrawiam

Comments

  • kreatyvekreatyve Member, Neverwinter Moderator, NW M9 Playtest Posts: 10,545 Community Moderator
    Keep all text in English in order to not cause any confusion. There are forums available in other languages, as well.

    Że cały tekst jest w języku angielskim, aby nie powodować jakichkolwiek nieporozumień. Są fora dostępne w innych językach, jak również.
    My opinions are my own. I do not work for PWE or Cryptic. - Forum Rules - Protector's Enclave Discord - I play on Xbox
    Any of my comments not posted in orange are based on my own personal opinion and not official.
    Any messages written in orange are official moderation messages. Signature images are now fixed!
    kuI2v8l.png
This discussion has been closed.