test content
What is the Arc Client?
Install Arc

Üdvözöllek NeverHuNter klán aktív tagokat keres!!

Szia.

PS4-es klán vagyunk 10-15 aktív tagunk van jelenleg. Lv2-es a klán. Folyamatosan fejlesztjük.
Ha érdekel akkor keress engem IceKocka néven megtaláltok mint ps4 account név mint a játékban.

Comments

  • ponfer81ponfer81 Member Posts: 12 Arc User

    Szia.

    PS4-es klán vagyunk 10-15 aktív tagunk van jelenleg. Lv2-es a klán. Folyamatosan fejlesztjük.
    Ha érdekel akkor keress engem IceKocka néven megtaláltok mint ps4 account név mint a játékban.

    Szia,bocsi hogy csak most valaszolok,de sajnos nem voltam gep kozeleben.
    Kozben talaltam egy jo kis klant,akik igen ambiciozusak es segitokeszek.
    Jelenleg ugy erzem,hogy maradni szeretnek.
    Koszonom a megkereset,a jovore nezve mindenkeppen eszben tartom ezt a lehetoseget.
    Udv.
  • kreatyvekreatyve Member, Neverwinter Moderator, NW M9 Playtest Posts: 10,545 Community Moderator
    Keep all text in English in order to not cause any confusion. There are forums available in other languages, as well.

    Tartsa az összes angol szöveg annak érdekében, hogy ne okozzon zavart. Vannak fórumok más nyelveken is.
    My opinions are my own. I do not work for PWE or Cryptic. - Forum Rules - Protector's Enclave Discord - I play on Xbox
    Any of my comments not posted in orange are based on my own personal opinion and not official.
    Any messages written in orange are official moderation messages. Signature images are now fixed!
    kuI2v8l.png
This discussion has been closed.