test content
What is the Arc Client?
Install Arc
Options

Upcoming Extended Downtime Sept. 24 & 26

nitocris83nitocris83 Member, Cryptic Developer, Administrator Posts: 4,498 Cryptic Developer
edited September 2019 in News & Announcements
Greetings Adventurers,

Extended downtime across all Cryptic titles will be held on the following dates:

Xbox & PS4: Tuesday, September 24 from 5am to 10am PDT (When is this for me?)

PC: Thursday, September 26 from 5am to 10am PDT (when is this for me?)
Post edited by ambassadorkael#6946 on

Comments

  • Options
    rhaegar#6168 rhaegar Member Posts: 2 Arc User
    edited October 2019
    Cześć. Czy jest możliwość zmiany e-mail bez potwierdzenia? Usuneli mi konto e-mail na które jest zrobiony moje konto arcgames przez co nie mogę się na nie zalogować ponieważ jest potrzebny pin. Jeżeli możecie mi zmienić e-mail na taki jaki podam to czy to zrobicie bez problemu. Konto ma e-mail: ojk1570@wp.pl, a chcę zmienić e-mail na nim na smolenskimichal480@gmail.com.
    Post edited by rhaegar#6168 on
  • Options
    bartnewk30#2554 bartnewk30 Member Posts: 2 Arc User
    Witam.
    Nie wiem gdzie szukac, raptem większość po Angielsku... Gra zmieniła, czcionkę, wielkość i w ogole jakieś dziwne napisy nazw...
    Co do diabła sie podziało z tak świetną jeszcze 2 lata temu grą ?

    Myślałem wrócić se do gry, coś doładować pograć, a tu HAMSTER... Grać sie odechciewa widząc taki bałagan :(:(:(:(:(
    Pozdro
  • Options
    kim#3444 kim Member Posts: 1 Arc User
    I believe I have a in game bug cuz I'm 19,290 item level and can't get into lair of mad mage in private que
  • Options
    bartnewk30#2554 bartnewk30 Member Posts: 2 Arc User
    Nie mam nic przetłumaczone na polski. Wszystkie teksty jakie są pokazane w grze- To
    Not translated. Więc jak, to naprawić, ja chce pograc po POLSKU, w ogole, to ta gra sie rozwija ?
  • Options
    sandukutupusandukutupu Member Posts: 2,285 Arc User

    Nie mam nic przetłumaczone na polski. Wszystkie teksty jakie są pokazane w grze- To
    Not translated. Więc jak, to naprawić, ja chce pograc po POLSKU, w ogole, to ta gra sie rozwija ?

    Z "options" wybierz "polish"



    When did this become the help thread? <3
    wb-cenders.gif
  • Options
    goro#8655 goro Member Posts: 16 Arc User
    With the Tymora's Gift Event coming this weekend does this mean you will finally update the drops from Tymora's Blessing enchantments to include level appropriate items for levels 71-80?
  • Options
    sylish1sylish1 Member Posts: 12 Arc User
    so i see there is a big update (patch) happening, question to devs, what are you planning for the SW joker class this time, what can we expect to be nerved with this update around- DPS for us suck, healer path is a joke, who won the draw between all of you to see where you can screw us over this run around?????????????????????????????????????????????????????
  • Options
    nocnazjawanocnazjawa Member Posts: 1 Arc User
    Zmiana języka w opcjach nic nie daje Wszytko wyskakuje jako "nie przetłumaczone" gdy chcę grać w j. polskim. Co to znowu ruski albo niemcy nas sabotują
Sign In or Register to comment.